Zajęcia plastyczne

Prowadząca: Anna Pawlicka

W każdy wtorek od godz. 16:30 w MGOK prowadzone są zajęcia plastyczne dla dzieci. W trakcie zajęć wykorzystujemy różnorodne techniki plastyczne, kształtujemy umiejętności manualne, uwrażliwiamy na kształt i kolor, rozwijamy wyobraźnię, uczymy współpracy i świetnie się bawimy :)
Udział dziecka w warsztatach plastycznych daje szereg korzyści takich jak np.: oswojenie z gronem rówieśników – współpraca w grupie, pierwsze próby autoprezentacji w przyjaznych warunkach, rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia, odkrywanie swoich zainteresowań, talentów i możliwości czy rozwijanie inwencji twórczej. Na zajęciach panuje radosna, twórcza atmosfera a same warsztaty są znakomitą zabawą w grupie i sposobem na nudę. Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do zajęć udostępniamy bezpłatnie. Poza zapałem do działania i uśmiechem na twarzy nie trzeba ze sobą niczego przynosić :)
Serdecznie zapraszamy !!!

Zajęcia wokalne

Prowadzący: Andrzej Tchórzewski

Zajęcia wokalne , odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00.
Są to zajęcia dla dzieci i młodzieży, pragnących szlifować swój głos i poszerzyć swoje umiejętności muzyczne. Nauka obejmuje prace nad aparatem głosowym, ćwiczenia dykcyjne, podstawy kształcenia muzycznego, a także poszerzenia repertuaru muzycznego poprzez poznawanie różnych, ciekawych piosenek. Proponowane zajęcia nie tylko rozbudzają zamiłowanie do muzyki, ale także pozwalają dbać o rozwój muzyczny i kształtują wrażliwość estetyczną.
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi zajęciami i wzięcia udziału w tym jakże przyjemnym procesie kształcenia muzycznego.

Zajęcia rytmiczno-muzyczne

Osoby wspomagające: Andrzej Tchórzewski, Kamil Piech

Zajęcia rytmiczno-muzyczne prowadzone są w każdy czwartek o gdzinie 15:00
Są skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, pomagają w kształtowaniu wrażliwości muzycznej, usprawniają zdolność koncentracji słuchowej, uwrażliwiają na nastroje w muzyce.
Na zajęciach dzieci mają możliwość poznawania różnych instrumentów, uczą się piosenek i śpiewu oraz uczestniczą w zajęciach ruchowych i ćwiczeniach rytmicznych. Jest to świetna zabawa połączona z rozwijaniem osobowości i pewności siebie u dzieci.

Ludzie z pasją

Spotkania odbywają się w każdą środę w godz. 17:00-19:00

Tematyka spotkań zgodnie z upodobaniami grupy.

Zapraszamy!

W Twoim stylu

Spotkania odbywają sie w każdy czwartek w godz. 18:00-20:00

Rękodzieło artystyczne, twórcze, kreatywne i praktyczne.

Zapraszamy osoby chętne podzielić się swoimi umiejętnościami i talentem.

Towarzyskie gry stolikowe

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek 17:00-20:00

Chcesz efektywnie spędzić swój czas?

Nie wiesz co zrobić w długie jesienne wieczory?

Oferujemy szereg gier stolikowych.

Zapraszamy do nas! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Koło Turystyczno-Krajoznawcze

Na swojską nutę

Osoba wspomagająca: Jolanta Wdowińska

Spotkania muzyczno-wokalne dla dorosłych odbywają się w każdy wtorek w godz. 16:30-20:00

Zapraszamy osoby muzykującę oraz utalentowane wokalnie.

Wieczory Czwartkowe

Prowadzący: Artur Ziontek

Wieczory czwartkowe to ciąg cyklicznych spotkań odbywających się ciepłej, kameralnej atmosferze.

Gospodarzami jesteśmy MY; gośćmi – zapraszani dziennikarze, historycy, poeci, pisarze, podróżnicy i ciekawi ludzie;

bohaterami – ci, których goście uczynią przedmiotem swej gawędy. Nazwa w oczywisty sposób nawiązuje do królewskich obiadów

podczas których syciło się nie tylko ciało, ale i duch. Tak zamierzamy poznawać historię i kulturę najbliższego nam regionu.

Zajęcia Teatralne

Kabaret

Osoba wspomagająca: Andrzej Tchórzewski

Nauka gry na gitarze i perkusji

Prowadzący: Kamil Piech

Co myślisz o naszej stronie?
Musisz zaznaczyć przynajmniej jedną odpowiedź!

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Imię i Twój adres email i kliknij przycisk Zamawiam. Przed zapisaniem się do newslettera należy zapoznać się z regulaminem oraz RODO.

program regionalny narodowa strategia spójności
mazowsze serce polski
unia europejska europejski fundusz rozwoju regionalnego
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO