Gminne Obchody Dnia Seniora

Jak co roku w listopadzie tradycyjnie w naszej gminie obchodzimy Dzień Seniora. Tegoroczna uroczystość odbyła się 16 listopada w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury. Zebranych gości powitała dyrektor MGOK Ewa Rutkowska składając wyrazy szacunku i zarazem życzenia zdrowia, pomyślności, ludzkiej życzliwości oraz przekazała wszystkim Seniorom serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w kształtowanie życia kulturalnego naszej lokalnej społeczności. Życzenia zdrowia, długich lat życia w gronie najbliższych, pogody ducha oraz spełnienia marzeń złożył również w imieniu Władz Samorządowych Stanisław Kuziak Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki. Wśród gości byli również Sekretarz Miasta i Gminy Kosów Lacki - Daniela Prokopczuk oraz Radna Powiatu Sokołowskiego - Longina Oleszczuk. W tym szczególnym dniu gościliśmy pana Lecha Zakrzewskiego, sokołowskiego barda, muzyka, kabareciarza i poetę, który umilił Seniorom czas swoim występem pt. „Spotkanie z balladą”.

Następnie Przewodniczący Rady zaprosił przybyłych gości na symboliczny toast wzniesiony za zdrowie Seniorów. W trakcie biesiadowania dołączył do Seniorów również pan Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki, który z racji swoich obowiązków zawodowych nie mógł być od początku uroczystości. Nie obyło się również bez okolicznościowego tortu oraz słodkich upominków. Spotkanie minęło w miłej atmosferze. Przy stołach wspominano lata młodości, na parkiecie zaś co bardziej aktywni dali się porwać taktom muzyki „Kapeli Kosowskiej”. Seniorzy tryskali wspaniałym humorem i kondycją, której mogą pozazdrościć młodsze pokolenia.

 

GALERIA: 

Gminne Obchody Dnia Seniora 2016 - Zdjęcia

Sonda
Co myślisz o naszej stronie?
Co myślisz o naszej stronie?
Musisz zaznaczyć przynajmniej jedną odpowiedź!

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Imię i Twój adres email i kliknij przycisk Zamawiam. Przed zapisaniem się do newslettera należy zapoznać się z regulaminem oraz RODO.

program regionalny narodowa strategia spójności
mazowsze serce polski
unia europejska europejski fundusz rozwoju regionalnego
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO