19 kwietnia w MGOK miały swą kolejną odsłonę „Wieczory czwartkowe”. W ramach tego cyklu mieliśmy przyjemność gościć na swej scenie Grażynę Palczak – poetkę, autorkę bajek dla dzieci, admiratorkę kultury. Jej spotkanie autorskie oscylowało głównie wokół tomiku „Pa półkach serca”, który ukazał się nakładem naszego Ośrodka Kultury. Po krótkich słowach wstępnych dyrektor MGOK Ewy Rutkowskiej i Artura Ziontka, autorka przez blisko godzinę raczyła swoją twórczością liczne audytorium.

Kameralna i nastrojowa atmosfera sprzyjała recepcji wierszy. Grażyna Palczak prezentowała je łącząc z przygotowanym na tę okazję pokazem multimedialnym, w którym romantycznym obrazom towarzyszyły liryczne tony fortepianu. Niespodzianką dla niej był występ zespołu (Marzena Radomska Wujek, Kamil Piech, Witold Radomski), który przygotował cztery utwory do jej tekstów.
Po zakończeniu spotkania publiczność i zaproszeni goście długo jeszcze rozmawiali oddając się kuluarowemu smakowaniu kawy i słodkości w oczekiwaniu na zdobycie autografu.

GALERIA: „Na półkach serc... „ Spotkanie autorskie Grażyny Palczak - ZDJĘCIA

Sonda
Co myślisz o naszej stronie?
Co myślisz o naszej stronie?
Musisz zaznaczyć przynajmniej jedną odpowiedź!

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Imię i Twój adres email i kliknij przycisk Zamawiam. Przed zapisaniem się do newslettera należy zapoznać się z regulaminem oraz RODO.

program regionalny narodowa strategia spójności
mazowsze serce polski
unia europejska europejski fundusz rozwoju regionalnego
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO