logo Ja w Internecie

INFORMACJA

          Wszystkich zainteresowanych szkoleniami ,,JA w internecie’’ serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 2 kwietnia 2019r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim. Na spotkaniu będzie jeszcze możliwość zapisania się na szkolenie oraz ustalone zostaną terminy szkoleń. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu oraz do zapisów na szkolenia.

          Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Ja  w internecie” przeznaczone są dla wszystkich mieszkańców Gminy Kosów Lacki, które ukończyły 25 rok życia.. Celem projektu realizowanego przez Gminę Kosów Lacki w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku, jest zwiększenie wśród osób dorosłych umiejętności poruszania się w sieci, wiedzy na temat bezpieczeństwa w Internecie i wzmocnienia pozycji na rynku pracy. Istotnym elementem szkoleń jest przygotowanie mieszkańców do korzystania z usług publicznych online (np. załatwianie spraw urzędowych, składanie wniosków o dopłaty dla rolników czy 500+, obsługa płatności przez internet), poruszania się w portalach społecznościowych czy wykorzystywania Internetu we własnej działalności biznesowej.

         
          Dla uczestników szkoleń będzie dostępnych siedem tematów szkoleniowych:

1.Rodzic w internecie,

2.Moje finanse i transakcje w sieci,

3.Rolnik w sieci,

4.Kultura w sieci,

5.Działam w sieciach społecznościowych,

6.Tworzę własną stronę internetową (blog),

7.Mój biznes w sieci.

          W ramach każdego obszaru tematycznego planowane jest przeprowadzenia szkoleń w ilości 12 godz. realizowane podczas dwóch lub maksymalnie 3 spotkań .

Sonda
Co myślisz o naszej stronie?
Co myślisz o naszej stronie?
Musisz zaznaczyć przynajmniej jedną odpowiedź!

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Imię i Twój adres email i kliknij przycisk Zamawiam. Przed zapisaniem się do newslettera należy zapoznać się z regulaminem oraz RODO.

program regionalny narodowa strategia spójności
mazowsze serce polski
unia europejska europejski fundusz rozwoju regionalnego
Projekt i wykonanie: sm32 STUDIO