Nasze ferie rozpoczęliśmy od minikoncertu w wykonaniu Gabrysi Pankiewicz, Weroniki Karendys i Wiktorii Równa, które rozwijają swe talenty pod kierunkiem Andrzeja Tchórzewskiego.

Po pierwsze: gratulujemy świetnego występu!

Po drugie: bardzo Wam dziękujemy!

Drugi dzień ferii upłynął pod znakiem modułowego origami. Ewelina Laskowiecka, która niedawno miała w MGOK swoją wystawę, instruowała naszych podopiecznych. Razem utworzyli piękne walentynkowe serduszko.

Ewelino, jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Dziękujemy za świetne warsztaty nie tylko dla najmłodszych.

Trzeciego dnia ferii gościlismy w MGOK panią Dorotę Wojtaszak z Nadbużański Park Krajobrazowy(Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych), która w ramach warsztatów kreatywności przygotowała z naszymi podopiecznymi "Makietę miasta zieleni"... Świetna i pouczająca przygda. Bardzo Pani dziękujemy!

Kolejny feryjny dzień upłynął nam - jak w tłusty czwartek wypada - na przygotowywaniu słodkości. Odwiedziła nas pani Ewa Mitowska i pokazała jak przyrządzić TARTUSZKI - pyszne połączenie pączków i faworków. Jak widać na załączonych zdjęciach każdy miał pełne ręce roboty... a kilkanaście minut później pełny brzuszek.

Mówiąc w skrócie - mieliśmy pyszny i słodki dzień.

Pani Ewo, dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Przepis pani Ewy został opublikowany wczoraj na łamach "Tygodnika Siedleckiego". gdyby ktoś z rodziców chciał przygotować tartuszki w domu, to przepis udostępniamy i my, a dzieci na pewno pomogą i doradzą

Ostatni dzień ferii upłynął nam bardzo radośnie.

Zaczęliśmy go od spotkania z funkcjonariuszami policji, aspirantem sztabowym Krzysztofem Stańczukiem oraz aspirantem sztabowym Sylweriuszem Kryczką z Posterunku Policji w Kosowie Lackim, którzy opowiedzieli o bezpieczeństwie w czasie ferii, ale również o swojej pracy, którą wykonują na co dzień. Każdy naszych podopiecznych dla zwiększenia swojego bezpieczeństwa otrzymał kamizelkę odblaskową. Spotkanie zakończyliśmy wyjściem przed MGOK, gdzie Panowie Policjanci zaprezentowali radiowóz policyjny oraz jego wyposażenie.

Dziękujemy Panom Policjantom za odwiedziny.

Kolejną część dnia zajęły nam tańce-hulańce, gry i swawole.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych ferii.

GALERIA: Feriada 2023 w MGOK - ZDJĘCIA