W niedzielę 5 maja odbyło się w MGOK spotkanie wspomnieniowe poświęcone Witkowi Radomskiemu. Nauczyciel wychowania fizycznego, aniamator życia kulturalnego, człowiek o bardzo konserwatywnych zasadach, oddany przyjaciel i kumpel, na którym zawsze można było polegać, ale przede wszystkim bard, poeta i tekściarz grający na gitarze, harmonijce ustnej, instrumentach perkusyjnych... odszedł 30 dni wcześniej.
Zostawił po sobie płyty "Mój dom" i "Poetycznie", podczas spotkania, którego organizatorami byli Muzeum Treblinka, MGOK oraz Niezależna Grupa Artystyczna Cyganeria Podlaska, miała miejsce premiera jego ostatniego dzieła. Płyta "Nigdy więcej", wydana przez Muzeum Treblinka, to małe arcydzieło, doskonała interpretacja utworów mówiących o Zagładzie. Kilka z nich mogliśmy odsłuchać podczas spotkania... taki koncert bez Artysty.
W drugiej części mowa była o Jego współpracy z naszym ośrodkiem kultury oraz wspomnienia znajomych, kolegów i przyjaciół. Było wzruszająco, ale i radośnie. Witek pewnie by nie chciał żebyśmy płakali, ale...

GALERIA: Spotkanie wspomnieniowe i premiera płyty Witolda Radomskiego "Nigdy Więcej" - ZDJĘCIA